HAKKIMIZDA

Sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji parelelinde kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Öncü Değirmen malzemeleri müşterilerinden aldığı pozitif eleştirilerle kısa bir zamanda performansını artırarak ülke çapında bir marka olmuştur.

2000 yılında ticari hayata adım atan Öncü Değirmen Malzemeleri San.Tic. geçen süre içerisinde kendini sürekli yenilemiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Alanında uzman bir kadro ile titiz çalışmaları sonucunda sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutan Öncü Değirmen Türkiye genelinde satış pazarlamasıyla sadece üretim ve satış aşamasında kalmayıp, daimi memnuniyetiniz için satış sonrasında verdiği hizmetle ve destekle adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Profesyonel bir ekiple çalışma yapan Öncü Değirmen Malzemeleri Avrupa standartlarında üretim ve satışla ileriye dönük yurtdışı pazarınada açılmayı hedeflemiştir.

Çağın gereksinimi olan teknolojik gelişmeyi takip eden Öncü Değirmen Malzemeleri San.Tic. dün olduğu gibi yarında hep iyisi olmak için çalışmalarına sürekli olarak devam edecektir.
Anadolu San. Ahievren Cad. No:53 Selçuklu/KONYA Tel: +90 332 251 37 82 Fax: +90 332 251 67 56